Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

świerszcze

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • świerszcze

    a juz myslałem, koło mnie czasami taka staje, cudo :wink:

  • #2
    świerszcze

    Witam wszystkich,mam pytanko jak zdemontować kratki nawiewu boczne oraz centralną ze schowkiem w skodzie octavii II.Z góry dziękuje i pozdrawiam.P.S ŚWIERSZCZE W DESCE TO NORMALNE?

    Komentarz


    • #3
      Razem z deską. Co masz na myśli z tymi świerszczami?

      [ Dodano: Pią 01 Sty, 10 22:26 ]
      Schowek się odkręca oddzielnie, przyjrzyj się.
      www.k-mot.pl
      Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
      Autoholowanie.
      Robert Kulma

      Komentarz


      • #4
        Poradziłem sobie,boczne kratki wlotowe są mocowane na blaszkach,a centralna kratka ta ze schowkiem nie jest skręcana tylko też na zaczepach.Pozdrawiam

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Paweł 35
          Poradziłem sobie,boczne kratki wlotowe są mocowane na blaszkach,a centralna kratka ta ze schowkiem nie jest skręcana tylko też na zaczepach.Pozdrawiam
          a swierszcze jakos zabiles ?


          O kvalitach Skody Octavia moze pohybovat ino blazen !

          Komentarz


          • #6
            voltar, :diabelski_usmiech

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Paweł 35
              Poradziłem sobie,boczne kratki wlotowe są mocowane na blaszkach,a centralna kratka ta ze schowkiem nie jest skręcana tylko też na zaczepach.Pozdrawiam
              Może jakaś fotorelacja z tego przedsięwzięcia ? Niejedna osoba by wybiła świerszcze w desce
              GG 5688545

              Komentarz


              • #8
                Przepraszam że dopiero teraz odpisuje ale nie miałem możliwości wcześniej,szkodniki usunięte poprzez rozkręcenie całej deski,pod każdą śrubkę podłożyłem podkładke gumową.Po skręceniu deski wyciągnełem radio wszystkie schowki climatronic i ramke wszystko zostało podklejone pianką samo przylepną.Na ten zabieg teraz czekają drzwi.Pozdrawiam

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X